Ridabu IL

Liste over kamper med dommere

Liste over kamper med dommere
Dato tid Bane Kamp Dommer 9er kamp
17.08.19 15:00 K1/K2 4.div(ALAG-1) - Gran Kretsdommer  
18.08.19 15:00 K1/K2 J2004 Blå(J15-1) - Fagernes J15 Kretsdommer  
19.08.19 17:30 B3 G2011 Blå(G8-3) - Romedal Gul Samuel Asland 40673703  
19.08.19 20:00 K1/K2 G2005 Blå(G14-2) - Storhamar G14-2 Kretsdommer  
20.08.19 17:30 B3 G2010 Blå(G9-2) - Ottestad 1 Julian Ferger 96041450  
20.08.19 18:30 B3 J2010(J9-1) - Vaaler J 2010 Brage Hagelund 92811766  
20.08.19 18:30 K1 G2008 Blå(G11-1) - Ottestad Svart Sena Geertsen Søgård 98146776  
20.08.19 18:30 K2 J2007 Blå(J12-1) - Elverum J12-1 Amanda E Bergersen 97622764 x
20.08.19 20:00 K1/K2 G2005(G14-1) - HamKam 1 Kretsdommer  
21.08.19 18:30 B1 G2009(G10-1) - Hamar Hil g10 Tuva Fjøsne 90721211  
21.08.19 18:30 K1/K2 J2005(J14-1) - Lillehammer KFK 1 Kretsdommer  
22.08.19 18:30 B2 J2009(J10-1) - Nes Rød Emma Fjøsne 48269313  
22.08.19 18:30 K2 J2008 Blå(J11-2) - Elverum J11-1 Vivi Sørbye 95423486  
23.08.19 20:00 K1/K2 4.div(ALAG-1) - Løten Kretsdommer  
26.08.19 17:30 B2 G2010 Hvit(G9-1) - Ottestad 3 Ingrid Sofie Weium Glomseth 94105929  
26.08.19 17:30 B3 G2011 Hvit(G8-1) - Storhamar Hvit Ina Marie Øien Kjernli 97641701  
26.08.19 20:00 K1/K2 G19(JR-1) - 1 - Storhamar G19 Kretsdommer  
27.08.19 18:00 K1 Brumunddal - J2007(J12) (Bortekamp)  
27.08.19 20:00 K1/K2 4.div kvinner(DAM) - Elverum 2 Kretsdommer  
29.08.19 17:30 B3 J2011 Blå(J8-1) - Elverum J8-4 Hedvig Svee Sæta 95057458  
29.08.19 18:30 K1 J2006(J13-1) - Brumunddal 2 9er Kevin Randgaard 41684494 x
29.08.19 20:00 K1/K2 G16(JR-3) - 1 - HamKam 3 Kretsdommer  
30.08.19 18:30 K1/K2 G2005(G14-1) - Engerdal 9er Kretsdommer  
02.09.19 17:30 B2 G2010 Hvit(G9-1) - Elverum G9-1 Martine Finseth Løberg 95192580  
02.09.19 17:30 B3 G2011 Hvit(G8-1) - Elverum G8-11 Parsa Shahedi 47292346  
02.09.19 18:30 B3 G2011 Blå(G8-3) - Romedal Svart David Marcel Holmern 46517566  
02.09.19 18:30 K1/K2 G2005 Blå(G14-2) - Ottestad G14-2 Kretsdommer  
02.09.19 20:00 K1/K2 G19(JR-1) - 1 - Faaberg /Lillehammer G19-2 Kretsdommer  
03.09.19 17:30 B3 G2010 Blå(G9-2) - Furnes Grønn Truls Johnsen 41394439  
03.09.19 18:30 K2 J2007 Blå(J12-1) - Rena 9er Kevin Randgaard 41684494 x
03.09.19 20:00 K1/K2 G2006 Hvit(G13-1) - Koppang Kornelius Jonssønn Bråten 95900019 x
05.09.19 17:30 B2 J2011 Blå(J8-1) - Storhamar Gul Aleksander K. Haugen 95364226  
05.09.19 17:30 B3 J2010 Blå(J9-2) - Brumunddal 1 Rasmus Nebylien 94801048  
05.09.19 18:30 B1 J2008 Blå(J11-2) - Brumunddal 1 Sigvart Dillerud 91136643  
05.09.19 18:30 B2 J2009(J10-1) - Brumunddal 1 Bastian Kurås Galgum 45477246  
05.09.19 18:30 K1/K2 J2005(J14-1) - Grue J14 11er Kretsdommer  
06.09.19 19:00 K1/K2 4.div(ALAG-1) - Furnes Kretsdommer  
09.09.19 18:30 K1 G12 7er(G12-2) – Brumunddal 2 Simen Senumstad 40442558  
10.09.19 18:30 K1 G2009(G10-1) - Storhamar G9 FUTH Eirik Forren 93695987  
10.09.19 18:30 K2 G2008 Blå(G11-1) - Storhamar Grønn Hassan Berrami 40513194  
10.09.19 20:00 K1/K2 4.div kvinner(DAM) - Brumunddal 2 Kretsdommer  
11.09.19 17:00 K1 G12 7er(G12-2) – Løten Hvit 7er Adele Ferger 94195970  
11.09.19 18:30 K1/K2 G2006 Hvit(G13-1) - Elverum Hvit Ea Martine Nybakk 93885003 x
11.09.19 19:30 K1/K2 G2005(G14-1) - Trysil Kretsdommer  
12.09.19 17:30 B3 J2010(J9-1) - Åsbygda /Val/Rom Blå Ola Dåsnes 94814907  
14.09.19 15:00 K1/K2 4.div(ALAG-1) - Kolbu/KK Kretsdommer  
16.09.19 17:30 B2 G2010 Hvit(G9-1) - Stange G09 Svart Sverre Smedby 41383934  
16.09.19 18:30 K1/K2 J2004 Blå(J15-1) - Trysil Kretsdommer  
17.09.19 17:30 B2 G2010 Blå(G9-2) - HamKam Grønn David Marcel Holmern 46517566  
17.09.19 17:30 B3 G2011 Blå(G8-3) - Stange G08 Hvit Eivind Kongshaug Mikkelsen 40547593  
17.09.19 18:30 K1 J2006(J13-1) - Storhamar Patrik Randgaard 41686672 x
17.09.19 18:30 K2 J2007 Blå(J12-1) - Storhamar Gul Kornelius Jonssønn Bråten 95900019 x
17.09.19 20:00 K1/K2 G16(JR-3) - 1 - Stange G16 1 Kretsdommer  
18.09.19 17:30 B3 J2010 Blå(J9-2) - Åsbygda /Val/Rom Rød Samuel Asland 40673703  
18.09.19 18:00 K1/K2 G19(JR-1) - 1 - Ottestad G19-1 Kretsdommer  
18.09.19 20:00 K1/K2 4.div kvinner(DAM) - Grue Kretsdommer  
19.09.19 17:30 B3 J2011 Blå(J8-1) - Furnes Hvit Julian Ferger 96041450  
19.09.19 18:30 K2 J2008 Blå(J11-2) - Ottestad 1 Brage Hagelund 92811766  
20.09.19 19:30 K1/K2 4.div(ALAG-1) - Toten Kretsdommer  
23.09.19 17:30 B3 G2011 Hvit(G8-1) - Furnes Hvit Sena Geertsen Søgård 98146776  
23.09.19 18:30 B1 G12 7er(G12-2) – Storhamar G11 FUTH Adele Ferger 94195970  
23.09.19 18:30 K1/K2 G2005 Blå(G14-2) - Brumunddal 3 9er Kretsdommer  
24.09.19 18:30 K1 G2009(G10-1) - Ilseng G10 5er Tuva Wiken Teum 94977795  
24.09.19 18:30 K2 G2008 Blå(G11-1) - Brumunddal 1 Maiken Veidahl Opphaug 90531225  
24.09.19 18:30 B1/B2 G2006 Hvit(G13-1) - HamKam Amanda E Bergersen 97622764 x
24.09.19 20:00 K1/K2 4.div kvinner(DAM) - Fart 3 Kretsdommer  
25.09.19 20:00 K1/K2 G19(JR-1) - 1 - Valdres Kretsdommer  
26.09.19 18:30 B1 J2008 Blå(J11-2) - Brumunddal 2 Vivi Sørbye 95423486  
26.09.19 18:30 B2 J2009(J10-1) - Storhamar Blå Ingrid Sofie Weium Glomseth 94105929  
26.09.19 18:30 K1/K2 G16(JR-3) - 1 - Trysil Kretsdommer  
26.09.19 20:00 K1/K2 J2005(J14-1) - Ottestad -1 Kretsdommer  
27.09.19 19:30 K1/K2 J2006(J13-1) - Kongsvinger 1 Finn Elias Haneberg 90560302 x
30.09.19 17:30 B2 G2010 Hvit(G9-1) - Romedal Gul Ina Marie Øien Kjernli 97641701  
30.09.19 17:30 B3 G2011 Blå(G8-3) - Brumunddal 5 Hedvig Svee Sæta 95057458  
01.10.19 17:30 B3 J2010(J9-1) - Elverum J9-7 Martine Finseth Løberg 95192580  
01.10.19 20:00 K1/K2 6.div(BLAG) - Nybygda Kretsdommer  
02.10.19 18:30 K1/K2 G2006 Hvit(G13-1) - Brane Ea Martine Nybakk 93885003 x
03.10.19 17:30 B2 J2011 Blå(J8-1) - Brumunddal 1 Parsa Shahedi 47292346  
03.10.19 17:30 B3 J2010 Blå(J9-2) - Stange J09 Hvit Truls Johnsen 41394439  
04.10.19 18:30 K1/K2 2004 Blå(J15-1) - Brumunddal 1 Kretsdommer  
05.10.19 15:00 K1/K2 4.div(ALAG-1) - Sander IL Kretsdommer  
14.10.19 20:00 K1/K2 G16(JR-3) - 1 - Moelven Kretsdommer  
15.10.19 18:30 K1/K2 J2006(J13-1) - Vallset /Romedal J13 Adrian Rogstad Dørum 90977053 x
15.10.19 20:00 K1/K2 G2005(G14-1) - Ottestad G14-1 Kretsdommer  
16.10.19 20:00 K1/K2 G19(JR-1) - 1 - Follebu /Gausdal G19 Kretsdommer  
17.10.19 18:30 K1/K2 J2005(J14-1) - Raufoss J14-1 Kretsdommer  
17.10.19 20:00 K1/K2 G2005 Blå(G14-2) - Vaaler G14 Kretsdommer  
25.10.19 18:30 K1/K2 G2005(G14-1) - Brumunddal 2 Kretsdommer  

Hele laget gjør deg god
Ridabu Fotball

Postboks 9, 2322 Ridabu

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift